DAR KARTĄ APIE PINIGUS

DAR KARTĄ APIE PINIGUS

 

Verslas ir pinigai taip glaudžiai susiję, kad nepamaišys dar kartą prisiminti ir mums praklausančius pinigus už ENTP tvarkymą iš transporto priemonių gamintojų/importuotojų. 

Baigiantis terminui, kada bus patvirtinti visi galintys „išrašyti atliekų sutvarkymą patvirtinančius dokumentus“, galima daryti įžvalgas ar mes pateksime į šį „sąrašą“, ar vėl galėsime tik tvarkyti, nešti didžiulę biurokratinę naštą ant savo pečių, o pinigus už tai gaus kiti ?

Pernai pradėta diskusija dėl transporto priemonių importuotojų skiriamų lėšų ENTP tvarkymui, neliko nepastebėta ir kiek skubotai parengti teisės aktai sudarė sąlygas ir ENTP demontuotojams pareikšti ambicijas dėl teisės gauti pajamas už savo tiesiogiai atliekamą darbą. Netrukus įsitikinsime ar tai  atitinkamų institucijų pastangos atkurti sąžiningą ir objektyvų ENTP tvarkymo pastangų vertinimą, ar dar vienas biurokratinis kankanas dangstant kanceliarinius tarpininkus. Laukti liko nedaug ir galėsime įvertinti kokia skubotų sprendimų esmė.

Kalbant apie pinigus reikėtų nepamiršti ir praėjusio, labai mįslingo ir apgaubto paslapties šydu laikotarpio kurio metu importuotojai mokėjo pinigus. Įdomu kaip tie pinigai buvo panaudoti, kaip jie prisidėjo prie Lietuvai numatytų užduočių įgyvendinimo tvarkant ENTP, kokia dalis tų lėšų pasiekė demontuotojus? Tikėtina šis klausimas nemažiau domina ir transporto priemonių importuotojus, bent jau tuos, kurie vykdo jiems numatytas prievoles.

Šioje situacijoje yra viena įdomi detalė, tai klausimas kurį išgirdome iš kompetentingų šaltinių, kuomet paklausėme kodėl ENTP tvarkytojai negauna pinigų už ENTP tvarkymą, nors tie pinigai ir mokami šiuo tikslu. Atsakymas buvo labai paprasta – tai gal jūs neprašėte!

Pasirodo kaip viskas paprasta, tereikia paprašyti ... Tikiuosi artimiausiu metu mes ir nuspręsime kaip prašyti.

Partneriai