MITŲ GRIOVĖJAI IR MISTINĖ AUTOMOBILIŲ DETALIŲ KOKYBĖ IŠ TAIVANO

MITŲ GRIOVĖJAI IR MISTINĖ AUTOMOBILIŲ DETALIŲ KOKYBĖ IŠ TAIVANO

 

Puikiai suprantame kokia konkurencija automobilių detalių pardavėjų tarpe ir nors mes užimame nedidelę rinkos dalį, atsiranda norinčių „pajoti“ ir ant mūsų verslo.

„Jums info“ 56 numeris 2013/09/10  leidinyje platus diapazonas reklamos nuo automobilių ir jų dalių iki „moterų pasaulio“ ar vedu kultūros, labai jau plačios kompetencijos ir liečiamos temos. Čia talpinamas straipsnelis ir jame esantys teiginys apie naudotų automobilių detalių kainų nustatymo metodiką: “Viskas paremta tuo, kad nupirkęs seną automobilį laužyno darbuotojas nori atgauti pinigus ir gauti kuo daugiau pelno. Tad detalių kaina nustatoma „iš lubų“ ...  patraukė mūsų dėmesį. Pabandykime pažvelgti į tai kas rašoma nuosekliai.

Mitų griovėjai iš „Signedos“, griaudami mitus, nieko kito geresnio, kaip menkinti mūsų verslą nesugalvojo „kainos iš lubų“, „ar verta pirkti naudotas dalis“ ir t.t.,  ir vienintelė išeitis – Taivanyje pagamintos ir "Signeda" parduodamos detalės. „Mitų griovėjams“ reikėtų priminti su kokiais sunkumais susiduria, jų taip liaupsinamos kokybės naudotojai ir kokios ilgaamžiškos bei patvarios trečiųjų šalių gaminamos automobilių dalys. Įdomu, kodėl šios produkcijos nevertina vakariečiai, kokie mitai trukdo jiems, gal trūksta pranašų ?

Palyginimui siūlome pasižiūrėti sekantį puslapį, kur mūsų kolegos iš UAB “Jumita“, sėkmingai reklamuoja savo verslą ir daro tai be jokių „mitų griovimo“, nors tikrai turėtų ką pasakyti šia tema.

Manome, kad leistis į tokį santykių aiškinimąsi mums nedera, o kolegos „mitų griovėjai“, šią misiją paliks televizijos prodiuseriams ir ras savyje drąsos mūsų atsiprašyti už netaktišką ir nepagarbų mūsų verslo žeminimą viešoje erdvėje.

 

 

Partneriai